O Nas – wyciskarki do soków z owoców i warzyw

Kim jesteśmy?

      Grupą entuzjastów, która chce upowszechniać wiedzę na temat dobroczynnego działania na nasz organizm świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców uzyskanych w wyciskarce. Wierzymy, że to nie jest kolejna krótkotrwała moda na „dietę cud”, tylko poparta wieloma publikacjami lekarzy, rzetelna wiedza. Natura daje nam kopalnię witamin i minerałów. Trzeba tylko po nią mądrze sięgnąć. Wypróbowaliśmy to dosłownie na własnej skórze. Problemy z cerą, włosami i paznokciami bezpowrotnie zniknęły. Ustały dolegliwości gastryczne i migreny, dodatkowo w ciągu 3 miesięcy pozbyliśmy się mimochodem kilku zbędnych kilogramów. Tryskamy energią.

      Świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców to najtańsza inwestycja w zdrowie. Takie soki to prawdziwa bomba witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych oraz skoncentrowanych ilości przeciwutleniaczy i substancji fitochemicznych. Są tam substancje odpowiedzialne za zwalczanie raka oraz łagodzące stany zapalne w organizmie i ból. Dodatkowo są one o wiele lepiej i szybciej (już po 15 minutach) przyswajalne niż spożywane w surowych lub gotowanych warzywach. Korzyści z picia soków jest naprawdę mnóstwo. Na każdą dolegliwość istnieje kombinacja soków, która z pewnością przyczyni się do poprawy samopoczucia. Trzeba tylko trochę cierpliwości i konsekwencji.

      W dodatku takie soki są po prostu pyszne! Każdy, kogo poczęstowaliśmy naszymi mieszankami soków jest zaskoczony, jak dobre są to smaki. A produkty takie prozaiczne, np. świeżo wyciśnięte i zmieszane: jabłko, cytryna, seler naciowy i jarmuż lub szpinak. Szczególnie ten szpinak w soku budzi lekkie niedowierzanie na twarzach naszych gości. Ale po spróbowaniu każdy jest zachwycony!

      Różne owoce i warzywa można dowolnie łączyć, kombinacji jest nieskończenie wiele. Nie można się tym znudzić, bo w zależności od pory roku i nastroju można komponować własne dowolne zestawy. Zawsze wyjdzie coś pysznego.

      Jeśli Twoi najbliżsi dotychczas nie za bardzo przepadali za witaminami w postaci zestawu surówek, to gwarantujemy Ci, że witaminy w postaci świeżo wyciskanych soków będą ubóstwiać! Wiemy to, bo to już spraktykowaliśmy na dzieciach, dorosłych i dziadkach. Nie było wyjątków! To po prostu działa.